Baidarių nuoma Auštaitijoje, Švenčionėliai - Baida.lt Baidarių nuoma Aukštaitijoje

Apie mus

Mūsų šalies grožis atsiskleidžia pamažu, kaskart dovanodamas nuostabias atradimo akimirkas. Ir tada pamatai, kad bekraščiai pušynai nėra tokie monotoniški ir vienodi, kad jie labai įvairūs ir pilni gyvybės.

Juk pažinimas yra nuolatinis ir beribis, ir kiekvienas iš mūsų gali būti atradėjais...

Būtent todėl daugėja žmonių, pasirenkančių vandens turizmą. Grynas oras, saulė, vanduo, lėtai besikeičiantys peizažai, laužo dūmai, svaiginantis miško dvelksmas, nepakartojami saulėlydžiai ir saulėtekiai - šį sąrašą galima tęsti ir tęsti... Visa tai supa mus, žavi ir traukia. Aktyvus poilsis - tai galimybė puikiai praleisti laiką ir patirti nepakartojamus įspūdžius.

Ištisus metus mes kviečiame Jus atsipalaiduoti ir visiškai atitrūkti nuo sunkios darbo savaitės turistiniame žygyje plaukiant upėmis ir ežerais. Kelionės baidarėmis idealiai tinka įvairaus amžiaus žmonėms, norintiems pasimėgauti žygio gyvenimo romantika.

Mūsų baidarių nuoma Aukštaitijoje. Mes Jums siūlome modernias, patogias dvivietes - trivietes polietileninės baidarės, palapines, miegmaišius bei kitą žygiams reikalingą turistinį inventorių. Norintiems atsipalaiduoti ir paįvairinti žygi, mes siūlome pasikaitinti pirtyje ant ratų, kurią mes Jums pristatysime i Jusų pageidaujamą vietą. Be to žygeivius ir baidares nuvežame į maršruto pradžią, o baigus žygį parsivežame atgal.