Baidarių nuoma Auštaitijoje, Švenčionėliai - Baida.lt Baidarių nuoma Aukštaitijoje

Įgyvendintas projektas

Įgyvendintas dar vienas projektas „Genadij Suboč aktyvaus poilsio paslaugų verslo plėtra (II etapas)“ Nr. LEADER-15-ŠVENČIONYS-06-001. Projektas finansuojamas Švenčionių rajono vietos veiklos grupės „Švenčionių partnerystė“ Vietos plėtros 2009-2014 metų strategijos lėšomis pagal I Prioriteto „VVG teritorijos verslų įvairinimas ir užimtumo gerinimas“ 1.1. priemonę „Parama verslo kūrimui ir plėtrai / Kaimo turizmo veiklos skatinimas“.

Bendra projekto vertė – 27 847,82 Eur, prašoma paramos suma – 13 785,16 Eur. Projekto pradžia 2015 m. balandžio 30 d., projekto pabaiga – 2015 m. birželio 30 d.

Projekto įgyvendinimui buvo numatyti keli etapai:
- ofiso, virtuvės, higienos patalpoms būtinų baldų bei buitinės technikos įsigijimas. Ofiso baldai reikalingi kokybiškam klientų priėmimui ir aptarnavimui. Virtuvės patalpas būtina įrengti poilsiautojams užkąsti. Be to, planuojama plėsti stovyklavietės paslaugas, t.y. tiems, poilsiautojams, kurie nenori naktį stovyklauti miške, bus suteikta galimybė nakvynei apsistoti teritorijoje (teritorijoje bus įrengta aikštelė palapinėms pasistatyti), tuo pačiu galės pasigaminti karštą maistą.
- irklų ir liemenių įsigijimas. Turimi irklai ir liemenės per daugelį metų susidėvėjo, neteko estetinės išvaizdos, todėl, atsižvelgiant į klientų pastabas, nuspręsta atnaujinti šį inventorių.
- verslo infrastruktūros sukūrimas, t.y. pavėsinės su židiniu statyba, lauko baldų pavėsinėje įsigijimas, tinklinio aikštelės įrengimas. Pastebima tendencija, kad turistai nebenori tik plaukioti baidarėmis, jie tapo labiau išrankūs ir jų poreikiai darosi vis labiau „multicentriniai“, apjungiantys daug įvairių dalykų. Pareiškėjas atkreipė į tai dėmesį ir stengsis siūlyti kaip įmanoma daugiau ir įvairesnių paslaugų, kad pritrauktų kuo daugiau ne tik Lietuvos, bet ir užsienio poilsiautojų. Atsižvelgiant į tai, kad planuojama teikti stovyklavietės paslaugas nuosavybės teise priklausančio sklypo teritorijoje, kurioje bus įgyvendinamas projektas, pastatyta pavėsinė su židiniu ir lauko baldais. Pareiškėjas numatęs plėsti aktyvaus poilsio organizavimo paslaugas, t.y. įrengta tinklinio aikštelė, kuria pasinaudoti galės ne tik turistai, bet ir vietos gyventojai
- traktoriaus (žoliapjovės) vejos priežiūrai įsigijimas. Sklypo, kuriame įgyvendinamas projektas, plotas yra 30 a. Įsigijus traktorių galima bus lengviau prižiūrėti veją, be to, tai leis sutaupyti daugiau laiko, kuris versle yra labai brangus.

Verta aplankyti

Baidarių nuoma Auštaitijoje